Tibe Group
Digital Marketing

Web Design Fundamental

session one

آموزش مقدماتی طراحی سایت

جلسه اول

جلسه اول آموزش مقدماتی طراحی سایت

وردپرس چیست

وردپرس چیست

به نام خدای مهربان

سلام دوست خوبم. ما اینجا توی سایت تایب به تایبی ها می گیم تایبر. خوشحالم که به جمع تایبرها اضافه شدی 😉 .

با اولین جلسه از آموزش طراحی سایت در خدمتت هستم. در انتهای این جلسه متوجه خواهی شد وردپرس چیست. قصد دارم با معرفی وردپرس آموزش رو شروع کنم. یکی از جذاب ترین موضوعات در رابطه با طراحی سایت درآمد زیادیه که می تونی ازش داشته باشی. درباره درآمد طراحی سایت به طور کامل در این جلسه صحبت می کنم. موضوع دیگه در رابطه با وردپرس فارسی و معرفی وردپرس هست که مفصلا می گم بهت.

از همین اول کار بگم، می خوام خودمونی صحبت کنم؛ حالشو ببر 🙂 .

چرا به طراحی سایت نیازمندیم ؟

از دو زاویه این موضوع رو بررسی می کنم. دو حالت می تونه وجود داشته باشه. اول این که بخوای کسب و کار آنلاین راه اندازی کنی و با کسب و کار سنتی خداحافظی کنی. در این صورت نیاز به طراحی سایت داری. اگه بخوای به برنامه نویس یا شرکت طراحی سایت این کار رو بسپری باید هزینه های هنگفتی متقبل بشی. اگه خودت بخوای طراحی سایت رو انجام بدی بدون سرمایه اولیه می تونی کسب و کار اینترنتی رو شروع کنی. پس از آموزش رایگان طراحی سایت و وردپرس فارسی تایب لذت ببر.

البته اینو تو پرانتز بگم که اینجا در تایب هزینه های طراحی سایت بسیار مناسب هستش اما باز این دلیل بر این نیست که این آموزش های خوب رو از دست بدی و ازش لذت نبری!

با طراحی سایت برای کسب و کارت می تونی خدمات شبانه روزی برای مشتریات داشته باشی حتی وقتی که خوابی! می تونی ویترین کارت رو به مشتریات نشون بدی. همون طور که بهت گفتم با کم کردن هزینه هات بازاریابی بهینه و سرعت توسعه کار زیاد می شه. می تونی کسب و کارت رو به تمام جهان نشون بدی و جهانی شدن رو تجربه کنی. اینجا به شعار معروف تایب می رسیم

رویایت را به جهان نشان بده!

دومین حالت رو هم برات توی ویدئوی آموزشی این قسمت توضیح دادم.

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

وردپرس فارسی

درباره ابزارهای طراحی سایت و وردپرس فارسی داخل ویدئوی آموزشی این جلسه صحبت کردم. توی این ویدئو یاد می گیری چه جوری با طراحی سایت میلیونر بشی. اگه هنوز ندیدی این ویدئو رو خوشحال می شم به عنوان هدیه از من قبولش کنی. خوشحال تر میشم هر سوالی داشتی تو بخش پشتیبانی بپرسی. می تونی از طریق آیدی تلگرامی tibegroup یا اینستاگرام که اونم آیدیش همینه با ما در ارتباط باشی. در نهایت از خوشحالی منفجر می شم اگه تا آخر این آموزش ها همراهم باشی و موفقیتت رو با هم جشن بگیریم.

برنا بهبودی — مدیر مجموعه — عضو تیم طراحی سایت تایب

برنا بهبودی — عضو تیم طراحی سایت تایب

دریافت جلسه۱ آموزش مقدماتی طراحی سایت

۳ + ۳ =

به ما اعتماد کنید

رویایت را به جهان نشان بده !

Present your dream to the world

واحد پشتیبانی

در تمام مراحل قبل و پس از خرید می توانید از پشتیبانی رایگان تایب بهره مند شوید.

در رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

پستهای آموزشی تایب را از دست ندهید.

تایب چیست ؟

تایب که مخفف عبارت تیم اینترنتی برتر است یک تیم حرفه ای است که خدمات متفاوتی ارائه می دهد.

برخی خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ تایب عبارتند از طراحی سایت، مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی و آموزش در زمینه های برنامه نویسی، طراحی و توسعه سایت و دیجیتال مارکتینگ.

شماره تماس

۰۹۳۳۸۶۱۶۹۶۶

تایب چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ تایب به منظور خدمات طراحی سایت و مشاوره ی راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی و همچنین آموزش برنامه نویسی، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ شکل گرفته است؛ نام تایب مخفف عبارت تیم اینترنتی برتر است.

واحد پشتیبانی

در تمام مراحل قبل و پس از سفارش سایت یا خرید محصولات آموزشی می توانید از پشتیبانی تایب به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید.

در رسانه های اجتماعی مقالات تایب را دنبال کنید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.