Tibe Group
Digital Marketing

تیم طراحی سایت تایب

تیم طراحی سایت تایب

اگر قوانین سایت را مطالعه نکرده اید لطفا قبل از خواندن این صفحه قوانین و مقررات را مطالعه بفرمایید.

تیم طراحی سایت تایب

تیم طراحی سایت تایب

به نام خدای مهربان

در صفحه قوانین سایت پروژه های نوع A و C و S توضیح داده شد. همان طور که گفته شد اعضای نقره ای و برنزی در پروژه های نوع S شرکت داده می شوند. پروژه های نوع S پروژه هایی هستند که طراح سایت تمام مراحل طراحی سایت را فردی انجام می دهد. پیشنهاد ما به طراحان سایت عزیزی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند و تیم طراحی سایت خود را داشته باشند انتخاب کردن عضویت برنزی در فرم ثبت نام است.

چرا عضویت نقره ای ؟

در عضویت نقره ای تیم طراحی سایت تایب درصدی از پروژه که سهم طراح سایت است در ابتدا ۷۸% است و امکان ارتقا به سطح عضویت طلایی وجود دارد که در این صورت درصد سود دریافتی عضو به ۸۸% افزایش می یابد.

چگونه سطح کاربری خود را به طلایی افزایش دهیم ؟    اینجا کلیک کن !

عضویت نقره ای تیم طراحی سایت

عضویت نقره ای تیم طراحی سایت

طراحی سایت نقره ای و طلایی

همان طور که در قوانین نوشته شده اعضای نقره ای و طلایی خودشان جذب مشتری می کنند. این اعضا از اعتبار مجموعه تایب استفاده می کنند و برای جذب مشتری تبلیغ می کنند. در واقع این افراد مانند نماینده مجموعه عمل می کنند و حتی می توانند برای خود تیمی تشکیل دهند. با توجه به شرایط فضای مجازی مثل تلگرام و اینستاگرام جذب مشتری بسیار راحت خواهد بود. این کار وقتی راحت تر می شود که مشتریان تصور نکنند شخصی که به تبلیغ می پردازد تنها یک شخص است و اگر از اعتبار مجموعه ای مثل تایب استفاده شود قطعا تبلیغات سود بخش تر خواهد بود.

اگر طراح سایتی بخواهد به طور فردی تبلیغ کند و پروژه بگیرد مشتریان برای پرداخت مبلغ به او سخت تر اعتماد می کنند؛ اما اگر با پشتوانه مجموعه تایب این کار را انجام دهد با توجه به وجود نماد اعتماد الکترونیک، درگاه پرداخت، SSL و سایر شرایط مساعد موجود در سایت مشتریان قطعا اعتماد خواهند کرد.

شاید تصور کنید برای تبلیغات نیاز به هزینه کردن دارید در صورتی که اصلا این طور نیست، مشاوران ما برای تبلیغات همراه شما خواهند بود.

مجموعه تایب به مشتریان خود خدمات پشتیبانی رایگان می دهد. این امر بر خلاف بسیاری از همکاران طراح سایت است که برای این کار هزینه های هنگفت دریافت می کنند. اعضای نقره ای و طلایی برای پروژه هایی که انجام می دهند فقط به مدت یک سال به مشتریان پشتیبانی ارائه می دهند و برای بعد از آن پشتیبانی بر عهده مجموعه تایب است. این اعضا می توانند در تبلیغات از پشتیبانی رایگان به عنوان مزیت رقابتی استفاده کنند.

به هر شخصی که عضویت نقره ای یا طلایی دارد کد تخفیفی داده می شود که می تواند در تبلیغات خود از این کد تخفیف استفاده کند و آن را در اختیار مشتریان قرار دهد. اعضا می توانند از این کد تخفیف نیز به عنوان مزیت رقابتی استفاده کنند.

به ما اعتماد کنید

رویایت را به جهان نشان بده !

Present your dream to the world

واحد پشتیبانی

در تمام مراحل قبل و پس از خرید می توانید از پشتیبانی رایگان تایب بهره مند شوید.

در رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

پستهای آموزشی تایب را از دست ندهید.

تایب چیست ؟

تایب که مخفف عبارت تیم اینترنتی برتر است یک تیم حرفه ای است که خدمات متفاوتی ارائه می دهد.

برخی خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ تایب عبارتند از طراحی سایت، مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی و آموزش در زمینه های برنامه نویسی، طراحی و توسعه سایت و دیجیتال مارکتینگ.

شماره تماس

۰۹۳۳۸۶۱۶۹۶۶

تایب چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ تایب به منظور خدمات طراحی سایت و مشاوره ی راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی و همچنین آموزش برنامه نویسی، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ شکل گرفته است؛ نام تایب مخفف عبارت تیم اینترنتی برتر است.

واحد پشتیبانی

در تمام مراحل قبل و پس از سفارش سایت یا خرید محصولات آموزشی می توانید از پشتیبانی تایب به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید.

در رسانه های اجتماعی مقالات تایب را دنبال کنید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.